Nopeasti kuivuva, hienojakoinen, kuiva muotoilusuihke
Four Reasons Original Styling Hairspray on kevyttä kontrollia antava muotoilusuihke kampauksen rakenteluun ja luonnolliseen viimeistelyyn. Four Reasons Original Styling Hairspray kuivuu nopeasti ja jättää hiukset ihanan ilmaviksi ja liikkuviksi.
Käyttöohje
Suihkuta tuotetta kuiviin hiuksiin ja muotoile haluamallasi tavalla.
Four Reasons Original -sarjan tuotteet ovat paitsi toimivia, monipuolisia ja hinta-laatusuhteeltaan voittamattomia, niiden pakkaukset ja tuoksut ovat houkuttelevan herkullisia. Vegaaniset tuotteet on pakattu ympäristöystävällisesti 100% kierrätettävään biopohjaiseen sokeriruokomuoviin. ♻️
Four Reasons Original – tuotesarjasta löydät pesu- ja hoito- sekä muotoilu- ja viimeistelytuotteet kaikille hiustyypeille, jokaiselle omanlaiselleen ihanalla tyypille.
Ammattilaisvinkki
Kampauksen muotoiluun, työstämiseen ja luonnolliseen viimeistelyyn. Sisältää hoitavista ominaisuuksistaan tunnettua pantenolia.
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.